Noisy November vol 3-1

NOISY NOVEMBER vol 3

1.12.2017 kell 20:00 – 23:59
Supersonicum
Jakobsoni 18, Viljandi

Tänavusel kuuendal ja ühtlasi viimasel Noisy November´il astuvad üles Post Horn (Raul Keller, Hello Upan), Oudeis (Artjom Jurov) ning Oopus (Johannes Ahun & Mari Meentalo) koos visulliboss Aleksander Sprohgis´ega.

———————————————————

POST HORN on Raul Kelleri (modulaarsüntesaator, looper) ja Hello Upani (elektriviiul, looperid) vabaimprovisatsiooniduo, mis keskendub eksperimentaalsusele, heli ning mürauuringutele. Keller ja Upan improviseerivad erinevates kooslustes koos alates 2000. aastast, 2004. a koos Heikki Tikasega (BF, MKDK) salvestatud Projekt Unisoni ‘DOHC’ pani aluse nende müraeksperimentidele, alates 2006. aastast tegutsesid koos Katrin Essensoniga LokaalRaadiona. Keller ja Upan on erinevates vabaimprovisatsiooni ja eksperimentaalheli koosseisudes ning duona andnud kontserte Soomes, Leedus, Poolas, Saksamaal ja Brasiilias.

—————————————————————

OOPUS on kohaspetsiifiline audiovisuaalne rännak, kus analoogsüntesaatorid kohtuvad pärimusmuusikast tuntud instrumentidega ning loovad sümbioosis valguslahendusega orgaanilise terviku. Kollektiivi helilooming on väljendunud nii reivipidudel mitmetunnistes settides, pärimusmuusikatöötlustes, ebatraditsioonilistes pillikasutustes ja põnevate helide otsingus kui improvisatsioonis ja kordustes. OOPUS on Johannes Ahun, Mari Meentalo ja Aleksander Sprohgis.

—————————————————————

OUDEIS on muusikaprojekt, mis ei piirdu ühe ainsa žanriga. Oudeis teeb seda, mis talle parajasti õige tundub. Tema moto on olnud juba mõnda aega “experimental everything”, seetõttu tegeleb Oudeis erinevate žanrite avastamise ja taasavastamisega ning katsetab erinevaid heliloome lähenemisi arvutiprogrammide keskkonnas.

Üldiselt annab Oudeisi loomingut piiritleda hetkel järgmiste žanrite järgi: industriaal, dubstep, breakcore, IDM. Kuid helidega katsetamine on endiselt jõus.

Oudeis on välja andnud albumeid Trash Can Dance, Murmure Intemporel, Dhatura, Agnost1k Records ja Radioactive Wastelands leiblite alt.

www.facebook.com/events