Mihkel Maripuu_Liminal Phase

MIHKEL MARIPUU
“LIMINAL PHASE”

25.05.2018 ARSi Projektiruumis
kell 19.00

Aaudio-visuaalne projekt „Liminal Phase“ keskendub peamiselt kahele nähtusele: liminaalsus ja kaos. Mõlemaid nähtuseid käsitatakse antud kontekstis kui mentaalseid, afektilaadseid lühiajalisi emotsionaalseid reaktsioone, mis ilmnevad kesk kohalolu kogemust (näiteks kontserdil, teatris, kunstinäitusel). Kui kogemuses osaleja ei hoia enam kinni sündmusele eelnevatest eelarvamustes, kuid pole ka veel alistunud positsioonile, mis omistatakse kui kogemus on lõpule viidud.

Mihkel Maripuu (snd 1987) on õppinud Tartu Ülikooli, filosoofia teaduskonna, Kultuuriteaduste ja kunstide instituudi, maalikunsti õppetoolis (BA). Ja lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia, vabade kunstide, maalikunsti osakonna (MA). Maripuul on olnud nii isik kui grupi näituseid Eestis kui ka mujal Euroopas. Kunstniku loomingulisi praktikaid iseloomustab multidistsiplinaarne, eri meediume kaasav praktika. Lisaks visuaalsele ka füüsiline ja heliline platvorm.

www.mihkelmaripuu.com

NB Kuna aktsioon on ühe õhtune nähtus ja piiratud ajaliselt tundidega, on soovitatav tulla kohale õigeaegselt.

www.facebook.com/events

Projekti toetab Eesti Kultuurkapital ja Eesti Kunstnike Liit.

______________________________

On the 25th of May, Mihkel Maripuu (1987) will present his audio-visual spectacle titled “Liminal Phase” at ARS Projectspace.

This current project focuses mainly on two phenomenons: liminality and chaos. Both subjects are considered as mental affects of ambiguity and disorientation that occur in the middle of witnessing a particular state (such as in concert, theatre, art exhibition): when participants no longer hold their pre-conceptual prejudice but have not yet begun the transition to the position they’ll hold when the experience is complete.

www.mihkelmaripuu.com

NB Due to the limited hours of the activity, a kind recommendation is to arrive on time.

www.facebook.com/events

The project is supported by Cultural Endowment of Estonian and Estonian Artists’ Association.