Kiipli_Passiflora

MARI-LEEN KIIPLI “PASSIFLORA”

3.-20.11.2017 Hobusepea galerii
Avamine reedel, 3. novembril kell 18.00

Mari-Leen Kiipli on õppinud fotograafiat Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja lõpetanud magistrantuuri Eesti Kunstiakadeemias fotograafia osakonnas. Lisaks on ta täiendanud end Viini Kaunite Kunstide Akadeemias. Ta on osalenud näitustel alates 2008. aastast. Mari-Leen Kiipli on Rundum artist-run space’i kaasasutaja ning elab ja töötab Tallinnas.

Oma töödes kasutab ta eri meediume nagu video, fotograafia ja installatsioon. Kohaspetsiifilised installatsioonid pööravad tihti tähelepanu vaataja kohalolule ning ajatajule. Videoinstallatsioon “Passiflora” läbib Hobusepea galerii kahte korrust ning loob ruumilise keskkonna läbipaistvustest ja peegeldumistest.

Tänud: Artjom Jurov, Plekksepatöökoda, Salinas AS, Rundum.
Näitust toetab Eesti Kultuurkapital.
Näituseid Hobusepea galeriis toetavad Eesti Kultuurkapital ja Eesti Kultuuriministeerium.

www.facebook.com/events

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

MARI-LEEN KIIPLI will open her solo exhibition Passiflora in Hobusepea gallery at 6pm on Friday, November 3, 2017.

Mari-Leen Kiipli has studied photography in Tartu Art College and has MA degree from photography department in Estonian Academy of Arts. In addition she has studied in Academy of Fine Arts Vienna. She has been participating in exhibitions since 2008. Mari-Leen is co-founder of Rundum artist-run space and is currently living and working in Tallinn.

In her works, she combines different mediums like video, photography and installation. The site-specific installations often draw attention to the viewers physical presence and sense of time. Video installation Passiflora encompasses the two floors of the Hobusepea gallery and creates an environment of transparences and reflections.

Thanks: Artjom Jurov, Plekksepatöökoda, Salinas AS, Rundum.
Supported by the Cultural Endowment of Estonia.
Exhibitions in Hobusepea gallery are supported by the Cultural Endowment of Estonia and Estonian Ministry of Culture.