Tulevikustuudio_FB_event

KÕRGEM KUNSTIKOOL
PALLAS TULEB ARSi!

Pallase Tulevikustuudio alustab nii Tartus kui Tallinnas

10. novembril alustab Kõrgem Kunstikool Pallas Tallinnas ARS-i ruumides uue täienduskoolituse kursusega.

Pallase Tulevikustuudio on kursus, kuhu on oodatud osalema kõik, kes tunnevad huvi kunsti, disaini ja restaureerimise valdkonna vastu. Tulevikustuudio toimub üheaegselt nii Tartus kui Tallinnas.

Tulevikustuudios saab osaleja praktilise loometegevuse teadmised Kõrgemas Kunstikoolis Pallas õpetatavatest erialadest ja kaasaegse kunstiõppe võimalustest. Tulevikustuudio tutvustab fotograafia, maali ja maalingute restaureerimise, meediadisaini, mööblidisaini ja -restaureerimise, nahadisaini ja -restaureerimise, skulptuuri ning tekstiili erialadel kasutatavaid tehnikaid.

Tulevikustuudios õpetavad Pallase õppejõud, praktiseerivad kunstnikud ja disainerid nagu Kaspar Tamsalu, Johanna Mudist, Mart Anderson, Kadi Pajupuu jt.

Pallase Tulevikustuudio õppekava koosneb kolmest moodulist, ühe mooduli maht on 1 EAP. Valida võib ühe, kaks või kolm moodulit. Kogutud ainepunkte saab arvestada õppekava läbimisel Kõrgemas Kunstikoolis Pallas ja teistes kõrgkoolides.

Pallase Tulevikustuudio alustab juba 10. novembril ning toimub üle nädala laupäeviti kell 10:30-17:30.

Tutvu täpsemalt Tallinnas toimuva Pallase Tulevikustuudioga SIIN: https://pallasart.ee/et/koolitused/algavad-kursused/2069-tulevikustuudio-tallinn