EkspordiAkadeemia

EKSPORDI AKADEEMIA KLUBI
ARS KUNSTILINNAKUS

19. veebruar 2019 kell 15.00-17.00
ARS kunstilinnak, Pärnu mnt 154, Tallinn

Endine Tallinna Kunstitoodete Kombinaat oli huvitav nähtus Nõukogude Eesti disainikontekstis mitmest aspektist. Seda võis pidada omamoodi vastuseks nõuetele muuta kunst rahvale kättesaadavaks. Tänaseks on ARS suurim kunsti produktsioonikeskkond Eestis ning rahvusvaheliseltki silmapaistva arengupotentsiaaliga koht, kus kunstnikkond on ühendanud jõud, et loomiseks, eksponeerimiseks ja müügiks paremaid võimalusi luua.

VASTUVÕTJAD

Jaanika Kikkas
Jaanika juhib A_gate agentuuri ja tegutseb disainerite agendina. Alates septembrist veab Jaanika ARSi Showroomi, kus esitleb huvitavat valikut ARSis loodud kunsti ja disaini ning tegeleb intensiivselt kunstnikele ja disaineritele uute koostöövõimaluste otsimisega nii kodu- kui eksportturgudel.

Arne Maasik
Arne on tunnustatud Eesti arhitekt ja fotograaf, kes tegutseb juba aastast 1995, mis lõpetas Eesti Kunstiakadeemia (EKA). Tema looming on keskendunud peamiselt arhitektuurifotograafiale ning ta on auhinnatud mitmete preemiatega. Arne osaleb aktiivselt isiku- kui ka grupinäitustel nii Eestis kui välismaal.

Marko Mäetamm
Marko on Eesti graafik ja multimeediakunstnik, kelle iga-aastased isikunäitused rahvusvahelisel areenil pälvivad alati suurt tähelepanu. Tema töödes leiab kommentaare nii ta isiklikule elule kõige intiimsemal tasandil kui ka teda puudutavatele-mõjutavatele sündmustele meid ümbritsevas ühiskonnas laiemalt (Edasi.org). Marko on töötanud nii EKA vabade kunstide teaduskonna dekaanina kui ka välja andnud raamatuid.

Osalustasu 20 € +km sisaldab tervitusjooke ja snäkke.
Vajalik eelregistreerimine!

www.koda.ee

www.facebook.com/events