RaulKeller-ateljee

ATELJEEKÜLASTUS:
RAUL KELLER

14.03.2019 ARS kunstilinnak

Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskuse ateljeevisiitide sari jätkub. Hooaja kümnendal visiidil külastame neljapäeval, 14. märtsil kell 18 Raul Kelleri ateljeed (ARS kunstilinnak, Pärnu mnt 154).

Raul Keller (s. 1973) on interdistsiplinaarne kunstnik, kes on alates 1990ndate lõpust keskendunud heli- ja tehnoloogilisele kunstile. Ta on loonud kohaspetsiifilisi (heli)installatsioone, performance’id, improvisatsioonil põhinevaid teoseid ning video- ja radiofoonilist kunsti. Keller osaleb erinevates koostööprojektides, näiteks on ta võrgustiku MIMproject liige, kuulub ühendusse MKDK Records ja on üks vabaimpro sarja Improtest korraldajatest. Lisaks sellele tegeleb ta aktiivselt improvisatsioonilise ja eksperimentaalse kontserttegevusega, astudes üles nii sooloartistina kui ka duos Post Horn (koos Hello Upaniga). Alates 2014. aastast töötab Keller Eesti Kunstiakadeemia uusmeedia õppetooli juhataja ja professorina.

Stuudiokülastus on hea võimalus tutvuda kunstniku tööprotsessiga ja küsida küsimusi. Palume visiidil osalemise soovist teada anda aadressil kadi-ell@ecadc.ee hiljemalt 13. märtsiks.

Raul Kelleri loominguga saab tutvuda kunstniku kodulehel raul.keller.ee/index.php

www.facebook.com/events

Ateljeevisiitide sarja läbiviimist toetavad Hasartmängumaksu Nõukogu ja Kultuurkapital.