ARS Concept

ARS CONCEPT – INSPIREERIV KUNSTIKESKKOND IGAKS ÜRITUSEKS!

Otsite loomingulist ja täiesti teistmoodi keskkonda heade külaliste vastuvõtuks või oma töötajate koolitamiseks ja inspireerimiseks? Korraldage oma esitlus, vastuvõtt, koolitus või muu sündmus ARS Conceptis – keset visuaalselt ergutavat ja mõtlemapanevat kaasaegset kunsti!

ARS Concept (T1 Mall of Tallinn) on Eestis ainulaadne hübriidne kunstikeskkond, kus Eesti Kunstnike Liit esitleb deviisi all „Mõttega tehtud ja valitud kunst“ 40 professionaalse kunstniku loomingut. Väljapanekust leiab maali, skulptuuri, fotot, graafikat ja tarbekunsti, Eesti kunsti legendaarsete nimede kõrvalt noorema põlvkonna tuntud tegijaid. Soovi korral saame teie sündmust rikastada väljapaneku tutvustusega kunstiteadlaselt või kunstniku vestlusega oma loomepraktika telgitagustest.

Kõrges ja avaras (450 m2), vaheseintega osaliselt liigendatud ruumis on võimalik nii pidada maha suurem koosolek (kuni 60 istekohta), korraldada püstijalavastuvõtt kuni 200 inimesele kui viia läbi tööd sektsioonides. ARS Conceptis on olemas 60 moekat musta disaintooli ja abilauad, lukustatav abiruum ning eraldi tualettruum. Vajadusel laenutame lisaks sobiva esitlustehnika, abistame toitlustuse ja teeninduse korraldamisel.

ARS on Eestis kaubamärgina tuntud ja armastatud juba aastast 1975. Täna tegutseb ARS kunstilinnakus üle 90 kunstniku, disaineri ja loovettevõtte. ARS Concept on käivitatud projekti Avatud ARS raames ning seda kaasrahastab EAS Euroopa Regionaalfondi vahenditest.

ARS Concept asub keskuse T1 Mall of Tallinn teisel korrusel ning on avatud iga päev kell 12 kuni 20. T1 pakub mugavaid tasuta parkimisvõimalusi, on hõlpsasti ligipääsetav nii autoga kui ühistranspordiga.

Küsige kohe pakkumist ja tulge tutvuma, sest oleme avatud ainult lühikest aega!

Heade soovidega
Irja Tiri,
ARS Concepti projektijuht
irja.tiri@eaa.ee
+37258665157