ARS KLUBI avayritus

5. SEPTEMBRIL ALUSTAB ARSI KLUBI

5.09.2018 ARS kunstilinnak, Ruum 310
kell 16.00 – 18.00

Sel teisipäeval tuleb esmakordselt kokku uus ARSi klubi, kus ARSis tegutsevad kunstnikud ja teised loojad saavad oma loomepraktikat tutvustada ning samas teistelt õppida. Sel korral on arutelu fookuses teoste ja toodete promotsioon ning müük. Oma tegevust tutvustavad avatav ARS Showroom ja graafilise disaini büroo DINT.

ARS Showroomi veab augustist Jaanika Kikkas, A_gate, kes on seni tegutsenud disaini agendina ning pakkunud agenditeenust müügivõrgustiku laiendamiseks disaineritele Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Hollandist. Jaanika tutvustab avatava Showroomi tegutsemispõhimõtteid: teoste ja toodete valikuprintsiipe ja igapäevast töökorraldust. Lisaks selgitab ta oma disainiagendi praktikat ning koostööpõhimõtteid loovettevõtetega: milline on agendi roll ning mida eeldab ta disaineritelt.

DINT on graafilise disaini büroo, kes tegeleb igapäevaselt brändide, pakendite, trükiste jmt visuaalselt atraktiivseks ning nendes orienteerumise kasutajasõbralikumaks disainimisega. DINT selgitab oma praktika põhjal, kuidas nemad aitavad luua oma brändi ning toodetele ja teostele pakendeid ning erinevaid tutvustavaid materjale.

5. septembri ARSi klubi toimub ARSi kogkonnaruumis 310 ning on osalejatele tasuta.

Osalemiseks palun pane oma nimi kirja siin: https://goo.gl/forms/JUwHuc05F8gHXdU72

Tutvumisõhtuid korraldame EASi loomemajandustoetusest projektile Avatud ARS 2 ning registreerunute andmeid kasutame EASi aruandes.

www.facebook.com/events